میوه آرایی و آبشار شکلات
دی ۱۷, ۱۳۹۴
رسوم جالب عروسی کشورها
دی ۱۷, ۱۳۹۴

کافی شاپ

دکور کافي شاپ

معمولا برای اجرای آیتم آبمیوه طبیعی می توان از دکور کافی شاپ استفاده کرد . در این قسمت چند مهماندار که این کار را به صورت حرفه ای آموزش دیده اند ، برای شما چندین نوع آبمیوه را آماده میکنند و به شما ارائه می دهند . دکور کافی شاپ میتواند در سالن و یا در فضای باز قرار بگیرد .

ازموارد پذیرایی که منوی پایه برای تمامی مراسم ها می باشد ، پذیرایی با حداقل ۳ مدل آبمیوه طبیعی به همراه میوه و شیرینی در طول مراسم می باشد . انتخاب نوع آبمیوه ها با توجه به فصل و سلیقه انتخابی عروس و داماد است .
بعد از انتخاب تعداد و مدل آبمیوه ها ، نوبت به انتخاب دکور برای سرو آبمیوه است . این دکور می تواند جنبه ی تزئیناتی بسیاری داشته باشد . عروس و داماد هنگام ثبت مدل می توانند از مدل های متنوع و زیبای دکور کافی شاپ که توسط طراح تشریفات آریامن طراحی شده است ، با توجه به شکل سالن و تم رنگی ، دکور مناسب تر را انتخاب کنند .
انواع آبمیوه ها که از سه تا ده نوع میاشند ، در کافی شاپ تشریفات آریامن با بهترین کیفیت عرضه میشود .
در زیر به شرح انواع آبمیوه ها و نوشیدنی های سرد و گرم میپردازیم .
آب پرتقال ، آب آناناس ، آب انبه ، آب هویج ، آب طالبی ، آب هندوانه ، ميكس شير طالبي ، میکس پرتقال خامه ، میکس آب هویج خامه ، میکس نعنا و توت فرنگی ، آیس ، موهیتو ، شیرموز ، شیر پسته ، معجون ، شیر نسکافه و شیر قهوه .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *