برای اینکه عروسی زیبا باشیم چه باید کنیم؟
آگوست 28, 2018
مورد خوب و مورد بد برای ازدواج
سپتامبر 4, 2018

نکات ریز جشن عروسی که شاید فراموش کنید

نکات ریز و مهم جشن عروسی

این روز ها در گوشه و کنار شهر، بازار عروسی گرم است و شاید شما هم جزو خیل تازه عروس و داماد ها باشید, نکاتی که در ادامه مشاهده میکنید را در جشن عروسی حتما رعایت کنید.

برای برپایی جشن عروسی باید موارد ریز و درشت مهمی را اجرا کرد تا در نهایت مهمان ها با رضایت خاطر جشن را ترک کنند و خودتان هم نسبت به فراموش نشدنی ترین شب زندگی تان احساس افتخار کنید با تمام دقت ها و برنامه ریزی ها چند نکته کوچک وجود دارد که بیشتر عروس ها از خاطر می برند که در ادامه آنها را می خوانید.

نکات فراموش شدنی جشن عروسی

1. همراه آوردن یک چوب لباسی شکیل در روز عکاسی قبل از این که آماده شوید عکاس از شما می خواهد که لباس تان را به او بدهید تا آویزان کند و عکسی از آن بگیرد؛ در این هنگام ظاهر چوب لباسی بسیار اهمیت دارد اگر می خواهید با یک چوب لباسی سیمی یا پلاستیکی لباس عروس تان را به رخ دیگران نکشید از قبل به فکر یک چوب لباسی قشنگ باشید.

2. رزرو میز برای بزرگان فامیل هیچ لزومی ندارد که جوان های هفت پشت آن طرف تر یا کسانی که خیلی به شما نزدیک نیستند در مراسم عقد یا جشن عروسی صندلی های جلویی را اشغال کنند و بزرگان فامیل از ماجرا عقب باشند. از قبل با کارت جاهایی را برای بزرگان مشخص کنید و به تعداد سایرین صندلی در نظر بگیرید و در عقب تر بگذارید.

3. شارژر تلفن همراه در روز عروسی تعدادی زیادی از مهمان ها با شما تماس می گیرند تا آدرس بپرسند یا برخی از مهمان هایی که نمی توانند به جشن بیایند تلفنی تبریک می گویند بنابراین حتما شارژ تلفن تان ته می کشد.

4. بستن ساک شب عروسی اگر قرار باشد به هتل یا ماه عسل بروید باید از قبل لباس زیر، لباس مناسب برای صبح روز بعد، کت، دمپایی یا وسایل بهداشتی تان را حاضر کنید.

5. یادداشت قدردانی. در پایان جشن عروسی باید در فیلم عروسی یا پشت عروسی کمی از زحمات والدین تان یا بزرگان فامیل تشکر کنید برای این که هول نشوید و قشنگ صحبت کنید بهتر است متنی مناسب را از قبل تهیه کنید.

6. تعیین شخصی برای دریافت کادوها. از قبل عروسی یکی از خانم های فامیل را برای دریاف هدایای مهمان ها تعیین کنید تا بعدا یادتان بماند چه کسی چه چیزی برای تان آورده و حتما از او تشکر کنید.

7. کفش راحتی. بعد از این که مراسم عقد تمام شد و عکس های تان را گرفتید و به سایر مهمان ها خوش امد گفتید بهتر است یک جفت صندل با لژ یک تکه بپوشید که پاهای تان تا آخر شب از ورم و فشار درد نگیرند.

8. تعیین شخصی برای جمع کردن وسایل و اضافات جشن. در روز جشن ممکن است برخی وسایل را از خانه به محل جشن برده باشید و مقداری غذا، میوه یا شیرینی از جشن زیاد بیاید که اگر کسی حواسش به آنها نباشد ممکن است دوباره به خانه برنگردند.

منبع:نمناک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *