حتما ازدواج کنيد!
آگوست 12, 2018
مدل چتر سفید عروس
آگوست 16, 2018

انواع مدل دسته گل عروس

معرفی انواع مدل های دسته گل عروس

انتخاب گل برای دسته گل عروسی، مهم ترین انتخاب گل، در زندگی است. علاوه بر اینکه این گلها در روز خاص مرکز توجه اند، در عکس های عروسی نیز، ماندگار خواهند شد.

 

دسته گل کوچک و گرد

این نوع آرایش دسته گل در میان عروس خانم های امروزی، طرفداران زیادی دارد. علاوه بر زیبایی، سبک است و جابجا کردن آن با یک دست به راحتی انجام می شود.

دسته گل کامپوزیت یا ترکیبی

به این مدل دسته گل عروس کارمن رز هم گفته می شود که از انواع دسته گل های مدرن به حساب می آید. برای درست کردن این سبک، از ترکیب صدها گلبرگ جداگانه گل رز درست شده و یک گل رز بسیار بزرگ به نظر می رسد.

 

دسته گل آبشاری

یکی از سنتی ترین مدل های دسته گل عروس، همین مدل آبشاری است. این سبک، ظاهری ظریف و در عین حال پیچیده دارد. به گونه ای طراحی شده که گلها با شیبی ملایم و باشکوه از دست عروس خارج می شوند.

 

دسته گل تقدیمی

این دسته گل عروس به گونه ای طراحی شده که باید در آغوش و روی بازو جابجا شود و از جمله سبک های محبوب، در اوایل قرن بیستم محسوب می شد. برای آرایش این دسته گل، به طور معمول از گلهای ساقه بلند یا گل رز استفاده می کنند .

 

دسته گل بیدرمایر

در تزئین این دسته گل عروس، گلها در یک الگوی دایره ای با رنگهای متفاوت مرتب شده اند. معمولا، هر حلقه، از یک نوع گل مجزا تشکیل شده و اثر بصری چشمگیری دارد.

 

دسته گل حلقه ای یا مچی

این سبک دسته گل عروس یک جایگزین مناسب برای دسته گل های سنتی است. یک حلقه ظریف و زیبای گل، که مچ دست را می پوشاند و یک جواهر متفاوت برای لباس عروسی محسوب می شود.

این آرایش دسته گل بر خلاف مدل های دیگری که در دست نگه داشته می شوند، محدود کننده نیست و دستها آزادی عمل بیشتری دارند. در این مدل می توان از گلهای مختلف با رنگهای متفاوت استفاده کرد.

 

دسته گل پوماندر یا توپی

در این مدل دسته گل عروس گل ها با یک آرایش توپ مانند کنار یکدیگر قرار می گیرند و با یک نوار تزئینی زیبا (مثلا نوار مرواریدی) با دست جابجا می شوند. در واقع توپ حالت معلق دارد. این سبک بیشتر برای دخترهای جوان مناسب است و خصوصا هنگام عکاسی نمود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *